MASTER GROUP s.r.o.

levné stěhování

Naše stěhovací služby

Stěhování bytu
 
Zaměstnanci společnosti si pro své zákazníky ovšem připravili mnohem více služeb, než je jen stěhování bytu.
 
Objednat si u nich můžete například také vyklízení bytu nebo autodopravu, likvidace pozůstalostí či stěhování těžkých břemen, jako jsou například piana či klavíry.

Stěhování firem
 
Potřebujete vystěhovat kancelář? Nebo jste si našli nové prostory pro Váš obchod? Nechcete ovšem důvěřovat neznámým lidem a bojíte se o svůj majetek? Pak Vám nabízíme naše specialisty! Ti se totiž zabývají stěhováním firem již dlouhou dobu a na svém kontě mají mnoho spokojených zákazníků.

Likvidace pozůstalosti
 
Nabízíme likvidace pozůstalostí samostatně či v rámci stěhování. Je tedy jedno, zda se chcete zbavit starého nábytku ze dne na den, či při velkém stěhování do nového domu. Zároveň nabízíme i samostatné služby jako vyklízení, odvoz na skládku či likvidace starého nábytku.
 
Při likvidaci pozůstalostí je samozřejmostí případný odvoz na skládku a zároveň ekologická likvidace odpadu. Společnost nabízí také úklid po vyklízení či opravy a vymalování bytu!

Nákladní taxi
 
Máte-li možnost a chcete se stěhovat svépomocí, tak potom nabízíme službu nákladní taxi. V předem domluvený den a hodinu k Vám přijede nákladní auto s řidičem, veškeré věci si za přítomnosti řidiče naložíte do stěhovacího vozu a řidič vše převeze na místo Vaši vykládky. Řidič Vám samozřejmě s radostí poradí a pomůže s ukládáním nábytku ve stěhovacím voze. Při přepravě z místa nakládky na místo vykládky můžete samozřejmě jet společně v našem nákladním taxi zcela zdarma.

Mezinárodní stěhování
 
Mezinárodní stěhovaní vždy inviduálně dle domluvy.

Rychlý kontakt
Kontakt:
Telefon: 777 777 300
standamikula@seznam.cz
 
Stěhování zajišťuje:
MASTER GROUP s.r.o. - levné stěhování
IČ: 258 616 03
 

 
Stěhovací auto